Pytania Klientów

Helmet

Jakich informacji potrzebuje firma, by przystąpić do wykonania posadzki?

Zanim ustalimy termin prac, na miejscu realizacji oceniamy przede wszystkim jakość podłoża oraz warunki otoczenia, takie, jak panująca temperatura i wilgotność. W każdej sytuacji jesteśmy w stanie wyjaśnić, jaki zakres prac będzie potrzebny nim przystąpimy do położenia posadzki przemysłowej.

Czy firma zajmuje się także dostosowaniem podłoża pod posadzkę przemysłową?

Tak. Jeśli podłoże będzie wymagało dodatkowych prac np. położenia warstwy wyrównującej, oferujemy Klientowi możliwość wykonania tych prac przez nasz zespół.

Jaką posadzkę wybrać do pomieszczenia narażonego na skrajne obciążenia?

W tego typu pomieszczeniach idealnie sprawdzi się posadzka betonowa lub żywiczna. Wybór zależy również od charakteru miejsca. W miejscach, w których posadzki narażone są na kontakt z groźnymi chemikaliami i substancjami agresywnymi zaleca się wykonanie posadzek betonowych.

Jaki czas od położenia nowej posadzki musi upłynąć zanim w pomieszczeniu będzie można swobodnie się poruszać i instalować umeblowanie?

To zależy od rodzaju posadzki przemysłowej. W przypadku systemu Monile, po posadzce można chodzić już 24 godzin od jej ułożenia, w przypadku Monopur ten czas wydłuża się już do 2 dni, ale pełną wytrzymałość posadzka osiąga dopiero po 7 dniach i przed upływem tego terminu nie zalecamy stosować zbytnich obciążeń. Tyle samo czasu co Monopur potrzebuje na całkowite uodpornienie posadzka żywiczna, choć już w dobę po jej położeniu można wejść do pomieszczenia. Najwięcej czasu potrzebuje posadzka betonowa – ta pełną odporność mechaniczną osiąga dopiero po około 28 dniach.

Czy firma Eko Domex wykonuje posadzki przemysłowe dla przemysłu spożywczego?

Tak. Mamy w tym zakresie bogate doświadczenie, każdemu klientowi jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie. Specjalizujemy się między innymi w wykonawstwie posadzek w systemie Monile i Monopur. Spełniają one szereg wymagań, jakie Unia Europejska stawia branży spożywczej.

Zapytaj o ofertę na posadzki przemysłowe
ikona 602 468 470 ikona biuro@ekodomex.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

EKO-DOMEX Paweł Bocheńczak Sp. z o.o.
41-811 Zabrze ul. Legnicka 19b

tel./fax 32 305 31 66
602 468 470

e-mail: biuro@ekodomex.pl
pawel.bochenczak@ekodomex.pl